Dünya’nın korunmasına yardımcı olun.
Üretilen temizlik malzemeleri bir yandan temizlik konusunda yardımcı olurken öte yandan doğanın dengesinin bozulmasına neden olabilirler. Bu yüzden temizlik için seçtiğiniz ürünlerde dikkatli olmanız hem de kendi geleceğinize hem de çocuklarınızın geleceğine katkı sağlar. Forivia, Proclin markası ile size sunduğu ürünlerin hepsinde doğada çözünebilen hammaddeler kullanmaktadır. Bu sayede suya ve toprağa karışan Proclin temizlik ürünleri çözünmesi uzun yıllar alan hatta bazısı çözünemeyen klasik temizleyicilere göre çok daha kısa sürede doğada çözünerek yaşam alanlarımızı da korumanıza yardımcı olur.
Binlerce memnun kullanıcı PROCLIN’i tavsiye ediyor.
Tüm Proclin ürünlerini güvenle kullanabilir ve tavsiye edebilirsiniz. Binlerce Proclin kullanıcısnın bizlere ulaştırdığı memnuniyet mesajları yaptığımız işe olan güvenimizi artırıyor. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar ve ürün görsellerini size de takip edin. Kullanıcı olarak yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi arkadaşlarınıza bildirerek onların da hem kendilerine hem de doğaya bir yatırım yapmasını sağlayın.
PROCLIN Neden özeldir?
Proclin bir Forivia markasıdır ve kullanılan tüm formüller Proclin ürünlerine özeldir. Her ürün grubunda olduğu gibi sizlere her zaman ulaşılabilir fiyatlara en iyi ürünleri sunmaya gayret ederiz. Proclin doğaya saygılıdır. Kullanılan tüm formüllerde doğada kolaylıkla çözünebilen hammaddeler tercih edilir. Bu sayede bir yandan kişisel yaşam alanınızı temizlerken doğaya zarar vermezsiniz. Proclin konsantredir. Benzer miktardaki bir deterjanın yarattığı etkiyi ürün grubuna göre 1/5 - 1/10 oranında daha az deterjan kullanarak sağlar. Bu özelliği sayesinde yine doğaya katkıda bulunurken bütçenize de katkı sağlar.
Proclin