Renkli Makyaj Ürünlerini Seçerken DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Cilt tipinize uygun makyaj ürünleri seçimi ile cildinizin istediğiniz şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Cilt bakım ürünlerinde olduğu kadar, renkli kozmetik ürünleri kullanımında da cildinizin bakımı önem taşımaktadır.

Bottega Verde renkli kozmetik ürünleri cildinize renk ve güzel görünüm sağlarken, içerikleri sayesinde cildinize zarar vermeden bakımlı olmanıza önem verir. Cilt tipinize uygun ürün seçimleri yaparak, hassas olan cildinizi daha fazla hassaslaştırmadan, yağlı olan cildinizi daha fazla yağlı hale getirmeden mükemmel bir görünüm sağlayıp, güvenle kullanabilirsiniz.

Aşağıda sizin için bir cilt tipinize göre kullanabileceğiniz ürünlerin rehberini hazırladık. Bu listeden kendi cilt tipinize tıklayarak kullanmanız gereken ürünleri görebilir ve nasıl kullanmanız gerektiğine dair detaylı önerileri bulabilirsiniz

Aşağıdan cilt tipinizi seçerek size özel tavsiyeleri görebilirsiniz.

 

Maskara kullanarak uygulayabileceğiniz efektler ve size uygun ürünler için tıklayın.

MASKARA ve EFEKT TAVSİYELERİ

Cilt bakımı hakkında genel bilgiler, cilt tipi anlama ve cilde uygun ürün seçimi hakkında detaylı bilgiler ve ürün tavsiyeleri için aşağıdaki sayfalardan yararlanabilirsiniz.

Cildiniz için doğru ürünü kullanıyor musunuz?

Kozmetik ürünlerden beklediğiniz performans ve etkiyi almanız için ürün güvenilirliği, kalitesi ve içeriği en önemli etkenlerden bazılarıdır. Ancak hepsinden önce bilmeniz gereken cilt tipiniz, yaşadığınız ya da önüne geçmek istediğiniz sorunun ne olduğudur.

Doğru ürünü seçmeniz için size özel bir rehber hazırladık. Tıklayın ve cilt tipinize uygun ürünleri öğrenin.

REHBERİ GÖRÜNTÜLE