Kozmetik en doğal hali ile karşınızda!

Bottega Verde olarak 40 yılı aşkın süredir doğanın öğretilerini bilimin geldiği son seviye ile birleştirerek sizlere sunuyoruz. Doğallın en saf güzellik olduğuna inanıyoruz! Ürünlerimizin tamamındaki etken maddeler doğada bin yıllardır bulunan bitki ve çiçekler. Doğanın gücünü ilham alan bu harika ürünler sadece dış güzelliğe değil aynı zamanda mucizevi kokuları ve diğer özellikleri ile ruhunuza da hitap ediyor. Avrupa’da yıllardır aldığımız “doğallık ödülleri” yaptığımız işe güven ve inancımızı artırıyor. Türkiye’de ise sadece Forivia Kataloglarında bulabileceğiniz bu mucizevi ürünlere şimdi siz de tanışın.

Bottega Verde’nin büyülü dünyasında
kaybolmaya hazır olun.

Argan, Goji üzümü, limon, vanilya, leylak, keten tohumu, badem yağı, ısırgan, ipek proteini, çay yaprağı, pamuk sütü, yaban mersini, meyan kökü, söğüt özü...

Saydıklarımız ürünlerimiz içerisindeki yüzlerce doğal etken hammaddelerden sadece küçük bir kısmı. Doğanın gücüne olan inancımızdan yola çıkarak ürettiğimiz her ürünün içerisinde yapay etken maddeler yerine tamamen doğal olanları tercih ediyoruz. Bu sayede ortaya sadece “doğal güzelliğinizi” çıkarıyoruz. Gerek kokuları gerekse teninizde bıraktığı his ile özelliğini ilk andan itibaren hissedebileceğiniz bu ürünler günlük yaşamınıza keyif katacak. Kişisel bakıma ayırdığınız vakti bir mecburiyetin ötesinde bir zevk haline getiren Bottega Verde ile tanışıp doğanın hazineleri arasındaki büyülü dünyada kaybolun.

SADECE DOĞAL ETKEN MADDELER İÇERİR!
HAYVANSAL İÇERİK BARINDIRMAZ!
HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEZ!
GÖNÜLLÜLER TARAFINDAN TEST EDİLİR! ÇÜNKÜ DOĞALDIR!
RENKLİ MAKYAJ ÜRÜNLERİ DAHİL HER ÜRÜN YARARLI ETKEN MADDELER İÇERİR!
Cildiniz için doğru ürünü kullanıyor musunuz?

Kozmetik ürünlerden beklediğiniz performans ve etkiyi almanız için ürün güvenilirliği, kalitesi ve içeriği en önemli etkenlerden bazılarıdır. Ancak hepsinden önce bilmeniz gereken cilt tipiniz, yaşadığınız ya da önüne geçmek istediğiniz sorunun ne olduğudur.

Doğru ürünü seçmeniz için size özel bir rehber hazırladık. Tıklayın ve cilt tipinize uygun ürünleri öğrenin.

REHBERİ GÖRÜNTÜLE
Renkli Makyaj ürünlerini seçerken dikkat etmeniz gerekenler...

Bottega Verde renkli kozmetik ürünleri cildinize renk ve güzel görünüm sağlarken, içerikleri sayesinde cildinize zarar vermeden bakımlı olmanıza önem verir. Cilt tipinize uygun ürün seçimleri yaparak, hassas olan cildinizi daha fazla hassaslaştırmadan, yağlı olan cildinizi daha fazla yağlı hale getirmeden mükemmel bir görünüm sağlayıp, güvenle kullanabilirsiniz.

Rehbere tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

REHBERİ GÖRÜNTÜLE

BOTTEGA VERDE ALANINDA BİRÇOK SERTİFİKA ve ÖDÜLE SAHİPTİR.

ISO9001:2008
Uluslararası Yönetim
Sistemleri Standardı

Sertifikayı detaylı görmek için üzerine tıklayabilirsiniz...