Kaliteli Yaşam İçin Kaliteli Ürünler

Biz Forivia’da koleksiyonlarımızı hazırlarken Dünya’da nelerin trend olduğunu sizin için takip ediyoruz ve bu trendleri Türk kadınlarının zevklerine uygun şekilde harmanlayıp sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizin beğenilmesinin en önemli sebebi trendleri yakalarken kendi kültürümüze en güzel uyum sağlayabilecek hale getirmemiz.

Kullanmaktan ve önermekten zevk duyacağınız ürünler...

İlk hedefimiz tüm Forivia Temsilcilerinin her ürünü beğenmesi kişisel olarak kullanması ve bu sayede daha güvenli şekilde önermesi. Bu yüzden kataloglarımıza dahil ettiğimiz her ürünü özenle seçiyor ve üretim süreçlerinin tamamını gerekli prosedürlere göre takip ediyoruz.

Forivia Kataloglarında 5 ana kategoride farklı ürünlere ulaşabilirsiniz. Takı ve Aksesuar, Kozmetik, Temizlik, Mutfak ve Giyim. Bu kategorilerin her birinde bulacağınız ürünler Forivia için özel olarak üretilmektedir. Tekstil ürünleri üretimi ile başlayan serüvenimiz bugün takı ve aksesuar üretimini de kapsamakta ve bu gruba dahil olan tüm ürünleri kendi üretim tesislerimizde üretmekteyiz.

Türkiye’nin en geniş takı ve aksesuar koleksiyonu!

Doğrudan Satış sektöründe Türkiye’nin en geniş takı ve aksesuar koleksiyonuna sahip firması Forivia’dır. Her katalog içerisinde yaklaşık 350-400 ayrı takı ve aksesuar ürünü bulunmaktadır. Üstelik Forivia’da her katalogda size sunulan bu ürünlerin %80’i yeni ürünler olarak sezona ve trendlere uygun olarak üretilir..

Ayrıca Forivia’nın tek katalog içerisinde 5 ayrı ana kategoride farklı ürünler sunan nadir firmalardan birisidir. Bu sayede hem kendiniz alışveriş yaparken bir çok farklı ürüne uygun fiyatlara ulaşabilir hem de müşterilerinize geniş bir ürün yelpazesi sunarak satış potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Forivia Kataloglarında her kişi ya da ortama uygun ürünler mutlaka bulunur. Bunun sebebi hem kişisel güzelliğe hitap eden ürünler hem de ev/ofis ya da benzeri ortamda kullanılan yaşam ürünlerinin tek katalog içinde sizlerle buluşmasıdır.

Forivia’da bulacağınız Proclin markalı temizlik ürünleri ve Polly markalı mutfak ürünleri de Forivia’nın kendi markalarıdır ve sadece Forivia Katalogları üzerinden tüketici ile buluşmaktadır.

Kozmetiğin en doğal hali; Bottega Verde!

Bottega Verde markası ile sunduğumuz kozmetik ürünleri de sadece Forivia Kataloglarında yer almaktadır. Forivia, İtalyan Bottega Verde ürünlerinin Türkiye’deki distribütörü ve tek yetkili satıcısıdır. Bottega Verde başta Avrupa ve Amerika olmak üzere toplam 600’den fazla mağaza ile Dünya’nın en büyük doğal kozmetik üreticilerinden birisidir. Ürünlerin tamamının etken maddeleri sadece bitkilerden elde edilen bu özel marka Türk kadınları ile sadece Forivia Kataloglarında buluşuyor.

Forivia’nın size sunduğu ürün kategorileri ve bu kategorilerden oluşan marka şemasını aşağıda görebilirsiniz.